VillamGo Nedir?

VillamGo Nedir?

VillamGo Nedir?

Turizm sektörün ilk online sipariş uygulaması olan ve tatilleri için sakin ve kalabalıktan uzak, daha özgür ve konforlu bir seçenek olarak karşımıza çıkan, özellikle son dönemde tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle her geçen gün daha çok rağbet gören villa kiralama seçeneğini tercih eden, konfor ve kaliteli hizmet arayışında olan konuklarımız için özel olarak tasarlanmış, bir süpermarket mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıya teslim hizmeti ile sunan Villamgo sistemi, sektörde öncü, pazarı geliştiren, ilk ve tek turizm amaçlı kurulan bir online market uygulamasıdır. Villamgo uygulamasında satılan tüm ürünler, piyasa ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.

Villamgo, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile tatil kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. Tatil evinizde market alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, konuklarının tatildeki market alışverişi yükünü ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak kaliteli ve hızlı bir şekilde azaltmaktadır. Villamgo alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve kazandırdığı zaman ile müşterilerinin tatildeki konforunu etkileyici bir şekilde arttırmak amaçları arasındadır. 

Zengin ürün çeşitliliği ile hizmet veren Villamgo ile müşteriler, market alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekte, siparişlerinin ödemesini online, kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak tamamlayabilmektedirler.

Hizmetlerini internet ve telefonun yanı sıra akıllı telefon ve tabletler ile de çeşitlendiren Villamgo, 2022 yılında kurularak sektöre öncülük eden ve Türkiye’nin turizm sektöründe hizmet veren ilk ve tek sanal market hizmetiyle sektörde çığır açmıştır.